Keď dve dlhoročné kamarátky, skvelé plavkyne a vodné pólistky otvorili kurzy plávania a korčuľovania pre znevýhodnené deti, nemohli tušiť, koľko životov tým zmenia k lepšiemu.

BRATISLAVA/BRNO / Život im nadelil zdravotné znevýhodnenie, no oni sa s ním vyrovnávajú so cťou. A ešte k tomu nám robia aj dobré meno v zahraničí. Mladí plavci si vo veľkej medzinárodnej konkurencii odniesli viacero cenných kovov, no už len za ich odhodlanie a vytrvalosť by sme každého z nich mohli nazvať víťazom.

BRATISLAVA/BRNO/ Reportáž v RTVS ŠPORT z plaveckých pretekov kde naši plavci v doprovode tréneriek cestujú reprezentovať Slovensko k susedným Čechom na 5-dňové preteky Emil open v Brne, kde sa každý rok zúčastní 16 krajín z Európy a odkiaľ si naši plavci pravidelne prinesú zaslúžené ocenenia a medaily.

BRATISLAVA/ Milá reportáž o vzniku a raste plaveckého klube Víťaz v Bratislave pre špeciálne deti a mládež odvysielaná na televíznych obrazovkách v hlavných večerných správach TV JOJ

Pracovať s deťmi je pekná, ale náročná práca, obzvlášť ak ide o prácu s niekým, kto trpí postihnutím. Dominika Kovačičová je jednou z tých, ktoré sa zalúbili do práce s deťmi a mládežou s intelektuálnym znevýhodnením. O tom, čo jej tento koníček prináša a berie, si môžete prečítať v nasledujúcom rozhovore. Dominika, máš náš obrovský obdiv.

Aktuálne informácie o klube Víťaz sledujte na FB stránke a Instagram